Pradžia Naudinga informacija
Naudinga informacija
Informacija gyventojams PDF Spausdinti El. paštas

 

GYVENTOJŲ DĖMESIUI DĖL SUSKYSTINTŲ NAFTOS DUJŲ BALIONŲ


Dujų sistemų pastatuose įrengimo taisyklių 239 p. numatyta:

Dujų balionų įrenginiai turi būti įrengiami (montuojami) pastatuose arba prie pastato sienų lauke. Montuojant dujų balionų įrenginius pastate, jie turi būti tose pačiose patalpose, kur sumontuoti prie jų pajungti dujiniai prietaisai. Gyvenamosios paskirties daugiabučių ir visuomeninės paskirties pastatų (Taisyklių 1 priedo 14 punktas), kuriuose įrengiami dujų balionų įrenginiai, aukštingumas gali būti iki 2 aukštų imtinai. Gyvenamosios paskirties ir visuomeninės paskirties pastatų patalpose įrengiamą dujų balionų įrenginį gali sudaryti ne didesnės kaip 50 l talpos vienas balionas arba ne didesnės kaip 30 l talpos du balionai“.

Informuojame, kad daugiaaukščiuose (3 ir daugiau aukštų) namuose suskystintų naftos dujų balionus naudoti draudžiama. Prašome, butų (kuriuose naudojami dujų balionai) savininkus imtis priemonių, kad šie įrenginiai nebūtų eksploatuojami. Gyventojams, kurie nepanaikins dujų balionų įrenginių, Valstybinės energetikos inspekcijos atsakingi darbuotojai turi teisę surašyti nurodymus pašalinti pažeidimus ir įstatymų numatyta tvarka taikyti administracinio poveikio priemones.

UAB "Varėnos komunalinis ūkis"

 
Norint atjungti vonios gyvatuką, laiptinės radiatorių PDF Spausdinti El. paštas

 

Daugiabučio namo buto, kitų patalpų savininkas, pageidaujantis atjungti savo buto, kitų patalpų šilumos ar karšto vandens įrenginius nuo pastato šildymo, karšto vandens tiekimo sistemų, privalo pateikti prašymą Varėnos rajono savivaldybės administracijai, nurodydamas, kokį įrenginį nori atjungti arba pakeisti, ir gauti techninių sąlygų sąvadą atjungimo darbams atlik

Prie prašymo turi būti pridėti šie dokumentai:

1. Visų butų arba pastato šildymo, karšto vandens sistemų bendrasavininkių raštiški sutikimai.

2. Uždarosios akcinės bendrovės „Varėnos šiluma” išvada, kad dėl buto, kitų patalpų šildymo, karšto vandens įrenginių atjungimo nuo pastato šildymo ar karšto vandens sistemų kiti to namo butų, kitų patalpų savininkai nepatiria papildomų išlaidų, arba šių išlaidų skaičiuotė.

3. Įsipareigojimas pakeisti šilumos ir karšto vandens vartojimo pirkimo-pardavimo sutartį dėl šilumos ir karšto vandens vartojimo bendrojo naudojimo patalpose ir įrenginiuose.

4. Įsipareigojimas sudaryti sutartį dėl papildomų išlaidų kitiems namo butų savininkams atlyginimo.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 2